Poznejte historii Žítkovských bohyní

Zajímáte se o historii? Toužíte poznat příběhy Žítkovských bohyní? Jedná se o téma, které se ocitá na pomezí etnografie a magie, alternativní medicíny a historie. Žítkovské bohyně představují ženské téma o schopnostech pomáhat lidem, léčit je, ale také je uřknout a proklít. Žítkovskými bohyněmi jsou označeny ženy, které pobývaly v Kopanicích nad Starým Hrozenkovem.

Pokračovat ve čtení

Rekonstrukce penzionu

Rekonstrukce je vždy nákladným a komplexním řešením. Ale ve většině případů je také nezbytností. Pokud plánujete rekonstrukci domu, penzionu nebo dokonce hotelu, bude vás jistě zajímat také nový nábytek. Nábytek vždy nemusí podléhat nejnovějším trendům, měl by ale být bytelný a hlavně nadčasový. Takový nábytek vyrábí firma Gazel, která se zabývá zpracováním masivního dřeva. Nabízí kompletní realizace interiérů i jejich návrhy a výrobu atypických prvků. Konzultace a návrh je zdarma. Rekonstrukce penzionu tak bude hračka!

Zlín je ideální na dovolenou

Zlín patří mezi jihomoravská města. Město se rozkládá na dvou svazích a údolí mezi nimi. Když se řekne Zlín, tak si každý člověk vybaví pana Baťu, funkcionalistickou architekturu a v dnešní době také možní ZOO Lešnou. Další typických znaků je Univerzita Tomáše Bati, kde se dají studovat mimo jiné designové obory jako je design oděvu, design obuvi, průmyslový design… Je jasné, že pokud si uděláte dovolenou do tohoto města, nudit se rozhodně nebudete.

Pokud sháníte ubytování Zlín, určitě najdete spoustu výhodných a komfortních ubytovacích zařízení.

Ubytování v Kroměříži

Líbí se vám město Kroměříž? Chcete zde zůstat několik dní a navštívit nejen samotné město, ale i okolí? Jako ubytovací zařízení se vám nabízí hotel Kroměříž, který má ve své nabídce celkem 53 lůžek. Moderní a stylově vybavené pokoje jsou většinou dvoulůžkové, ale k dostání jsou i rodinné pokoje, apartmány či rezidence. Každému hotelu náleží sociální zařízení, barevná televize, přípojka pro počítač, telefon a minibar. Pokoje si můžete rezervovat přímo přes internet.

Pokračovat ve čtení

Hodinový hotel je nejen azyl pro milence

hodinový hotel

Přestaňte riskovat! Scházet se doma se svou milenkou či milencem není ideální nápad, což si spousta hotelů uvědomuje, a proto začala nabízet takzvaný hodinový hotel. Často je tento typ hotelu přezýván jako azyl pro milence. Jedná se o diskrétní ubytování, a jak už samotný název napovídá, pronajmete si pokoj na pouze jednu hodinu.

Tento diskrétní milenecký azyl nabízí maximální soukromí pro intimní hrátky. Velmi oblíbený je tento hotel v Praze 10, díky němuž nemusíte podnikat riskantní schůzky u vás doma. Erotické dobrodružství zde můžete provádět nejen se svou milenkou či milencem, ale i stálým partnerem. Touto cestou si okořeníte váš sexuální život. Hotel nabízí celou řadu možností. Nejen, že je vhodný pro hodinové ubytování, ale také se zde můžete ubytovat na celou noc.

Pokračovat ve čtení

Joomla SEF URLs by Artio